0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۲
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Manchester City
۲
۰
Manchester United
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie A
SS Lazio
۴
۰
Spezia
Finished
۱۴:۰۰
Sassuolo
۱
۰
Salernitana
inprogress
۱۶:۳۰
Sampdoria
۰
۱
SSD Monza 1912
inprogress
۱۶:۳۰
Lecce
۰
۱
Cremonese
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
La Liga
Celta de Vigo
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
RCD Espanyol
۱
۱
Valencia CF
inprogress
۱۵:۳۰
Netherlands
Eredivisie
NEC Nijmegen
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
inprogress
۱۶:۰۰
Excelsior Rotterdam
۰
۱
FC Utrecht
inprogress
۱۶:۰۰
Fortuna Sittard
۲
۰
FC Volendam
Finished
۱۳:۴۵
Greece
Super League
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۲
۰
OFI FC
inprogress
۱۵:۳۰
Russia
Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FC Rostov
inprogress
۱۷:۰۰
FK Fakel Voronezh
۲
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
AL Dhafra
۱
۰
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۶:۴۵
Al Bataeh
۰
۰
Al Wahda
inprogress
۱۶:۴۵
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
Suwon City
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
-
-
FC Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Denmark
Superligaen
FC Midtjylland
۱
۱
Viborg FF
inprogress
۱۵:۳۰
Silkeborg IF
۲
۱
AC Horsens
inprogress
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
-
-
Lyngby BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hungary
NB I
Kecskemeti TE
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Turkey
Super Lig
Torku Konyaspor
-
-
Umraniyespor
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alanyaspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۵:۰۰
Sivasspor
۱
۲
Hatayspor
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۰
۰
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۷:۰۰
Japan
J3 League
Imabari FC
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Ehime FC
Finished
۰۷:۳۰
Iwaki SC
۴
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Azul Claro Numazu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
France
Ligue 1
FC Lorient
۲
۱
OSC Lille
Finished
۱۴:۳۰
FC Toulouse
۳
۱
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
ES Troyes AC
۰
۱
Stade de Reims
inprogress
۱۶:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۰
Stade Brestois 29
inprogress
۱۶:۳۰
AC Ajaccio
۰
۱
Clermont
inprogress
۱۶:۳۰
Hong Kong
FA Cup
Resources Capital FC
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۰۸:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۲
۱
Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
Matagalpa FC
۲
۵
Juventus Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie A
Goias EC
۰
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Paranaense
۲
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۴
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۲
۰
Cuiaba
Finished
۰۳:۳۰
Avai
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
Japan
J2 League
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۲
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Colombia
Primera A
Once Caldas
۰
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۵
La Equidad
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۴۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۴۵
United States
MLS
Charlotte
۴
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۱:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
Columbus Crew
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
۲
۰
York United FC
Finished
۰۰:۳۰
El Salvador
Primera Division
CD Atletico Marte
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۱:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۴
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۴:۴۵
Argentina
Liga Profesional
Banfield
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Centro Atletico Fenix
۱
۱
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Defensor Sporting
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۳:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mexico
LIGA MX
Cruz Azul
۲
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۵
San Luis
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۳:۳۵
Romania
Liga II
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۲
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
Otelul Galati
۲
۱
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۱:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۴
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
FC Brasov
۰
۰
CSM Slatina
Finished
۱۱:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۴
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۰۰
Switzerland
Super League
FC Sion Sitten
۱
۱
FC Winterthur
inprogress
۱۵:۴۵
FC Luzern
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Lugano
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Chile
Primera B
Copiapo
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۰۰
CD Puerto Montt
۲
۱
Santiago Morning
Finished
۰۰:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۵:۰۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۵:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Raufoss 2
۲
۰
Hodd IL II
Finished
۱۴:۳۰
Molde FK 2
۰
۰
Floro SK
inprogress
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Port F.C.
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Buriram United FC
۳
۱
Prachuap FC
inprogress
۱۵:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
First Division A
RSC Anderlecht
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۵:۰۰
KAA Gent
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Malta
Premier League
Gzira United FC
-
-
Pieta Hotspurs FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Birkirkara FC
۱
۰
Valletta FC
inprogress
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
ADO '20
۰
۱
Baronie
inprogress
۱۵:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۱
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۰
۰
FT Braunschweig
inprogress
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۰
Heeslinger SC
inprogress
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۰
۱
HSC Hannover
inprogress
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
inprogress
۱۶:۳۰
North Macedonia
First League
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Sileks
inprogress
۱۶:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
FK Skopje
inprogress
۱۶:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۱
۰
FK Shkendija 79
inprogress
۱۶:۳۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Balestier Khalsa FC
۵
۳
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۰۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
۲
۰
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
Koge
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Mineros de Fresnillo
۱
۲
Chihuahua FC
Finished
۰۱:۳۰
Halcones de Zapopan
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
Mexicali FC
۰
۳
Tecos
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Racing Murcia
۳
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۲:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Real Murcia B
Finished
۱۲:۰۰
Kazakhstan
Premier League
Tobol Kostanay
۳
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۲:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۲:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۳
۱
FK Aktobe
Finished
۱۴:۳۰
FC Turan
۲
۰
FC Astana
inprogress
۱۵:۳۰
Austria
2. Liga
Floridsdorfer AC
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۲:۰۰
Hong Kong
1st Division
Wing Yee Ft
۱
۰
Eastern District
Finished
۰۹:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۱
Central & Western
Finished
۰۹:۰۰
Yuen Long FC
۳
۲
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۰
۱
Hoi King
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon City
۴
۱
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۷
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Busan Transport Corp
۳
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Gangneung City
۴
۱
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Yangju Citizen
۱
۲
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Deportivo Mixco
۰
۲
Malacateco
Finished
۰۳:۳۰
CSD Municipal
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Club Xelaju
۲
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
Bolivia
LFPB
Bolivar
۰
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
Aurora
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۰:۴۵
Brazil
Serie B
Ituano SP
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۰۰
Venezuela
Primera Division
Monagas SC
۰
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۰
۲
Zamora FC
Finished
۰۲:۴۵
Italy
Campionato Primavera
Bologna U19
۰
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Fiorentina U19
۳
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۰
۰
Gyori ETO (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Astra Hungary (W)
۰
۱
MOL Fehervar FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۲
۳
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۵
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro (W)
۱
۳
Rosengard (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Eskilstuna United (W)
۰
۱
Kristianstads DFF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۰
۱
BK Hacken (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۲
۰
AIK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۱
Hammarby IF DFF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga
FC Kaiserslautern
۱
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۵:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
Dacia Buiucani
۰
۰
CS Petrocub
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Ilves
۲
۲
IFK Mariehamn
inprogress
۱۵:۳۰
AC Oulu
۲
۰
FC Lahti
inprogress
۱۶:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۶:۳۰
KuPS Kuopio
۱
۰
FC Honka Espoo
inprogress
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۰
HIFK
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
1. Division
Fredrikstad FK
۲
۱
Mjondalen IF
inprogress
۱۵:۳۰
Bryne FK
۰
۰
Skeid Oslo
inprogress
۱۵:۳۰
SK Brann Bergen
۲
۰
Stjordals Blink
inprogress
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Arabi Umm Al Quwain
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۵۰
Al Thaid
۰
۱
Al Hamriyah
inprogress
۱۶:۴۵
Masfut
۰
۰
Masafi
inprogress
۱۶:۴۵
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
Fk Iskra Danilovgrad
inprogress
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Montfermeil U19
۱
۱
US Orleans U19
inprogress
۱۶:۳۰
USL Dunkerque U19
۰
۰
Le Havre AC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Valenciennes FC U19
۰
۰
Lille OSC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Giana Erminio
۱
۱
Sant'Angelo
inprogress
۱۶:۳۰
Salsomaggiore
۰
۰
AC Prato
inprogress
۱۶:۳۰
Fanfulla Cavenago
۰
۰
Sammaurese
inprogress
۱۶:۳۰
Correggese
۲
۰
Scandicci
inprogress
۱۶:۳۰
Athletic Carpi
۱
۰
Bagnolese
inprogress
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
AC Forli
۰
۰
US Corticella
inprogress
۱۶:۳۰
AC Pistoiese
۰
۰
Real Forte Querceta
inprogress
۱۶:۳۰
Crema 1908
۰
۰
Ravenna Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
United Riccione
۰
۱
Aglianese
inprogress
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Kovo Belusa
۱
۲
RSC Hamsik Academy
inprogress
۱۶:۳۰
TJ Jednota Banova
۶
۰
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
-
-
Qviding FIF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Superettan
Utsiktens BK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۴:۳۰
Norrby IF
۰
۰
Skovde AIK
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
Viktoria Koln 1904
۱
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۴:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۳
۱
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۵:۳۰
Serbia
U19 League
FK Brodarac U19
۷
۰
OFK Vrsac U19
Finished
۱۲:۳۰
Denmark
3rd Division
VSK Arhus
۱
۰
Young Boys FD
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۳
۰
Dalum
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۴
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
England
Championship
Stoke City FC
۰
۴
Watford FC
Finished
۱۴:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۰
۴
Detroit City FC
Finished
۰۲:۰۰
Orange County SC
۲
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising
۵
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
Indy Eleven
۲
۴
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford Athletic
۶
۳
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۲:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Panama
LPF
Sporting San Miguelito
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۲:۴۵
Potros Del Este
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Ecuador
Serie A
Mushuc Runa
۰
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Club 9 de Octubre
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۲:۱۵
Japan
Nadeshiko League Women
Iga Kunoichi (W)
۱
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۸:۳۰
Angeviolet Hiroshima (W)
۱
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۵
۱
CD Honduras Progreso
Finished
۰۰:۴۵
CD Victoria
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۰۰
Motagua
۱
۲
Real Espana
Finished
۰۴:۳۰
Mongolia
Premier League
Tuv Buganuud
۱
۲
Deren
Finished
۱۱:۳۰
Khaan Khuns Erchim
۷
۱
Khangarid Klub
Finished
۰۸:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۱
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Samorin
۰
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
MFK Dolny Kubin
۰
۰
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Unterhaching U19
۲
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۲:۳۰
Holstein Kiel U19
۰
۹
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۲:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۱
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۲:۳۰
Preussen Munster U19
۱
۴
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl U19
۱
۱
Paderborn U19
Finished
۱۲:۳۰
MSV Duisburg U19
۳
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
France
Championnat National U19 Group B
Clermont Foot Auvergne U19
۳
۰
US Torcy U19
Finished
۱۲:۳۰
AJ Auxerre U19
۱
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Nancy U19
۰
۰
Paris FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Dijon Asptt U19
۰
۲
Metz U19
inprogress
۱۶:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۰
۰
Strasbourg U19
inprogress
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۵
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
DAK Lak
۳
۱
Long An
Finished
۱۲:۰۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
BHTS Quang Nam
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۱
Binh Phuoc
Finished
۱۴:۳۰
Pho Hien
۳
۳
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
Austria
Landesliga
SK Slovan Hac
۱
۲
Favoritner AC
Finished
۱۲:۰۰
SV Strasswalchen
۱
۲
SK Adnet
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt
۳
۱
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۰۰
SV Wienerberger
۰
۱
FC 1980 Wien
Finished
۱۴:۳۰
Wacker Innsbruck
۰
۲
FC Volders
inprogress
۱۵:۳۰
SC Landskron
۱
۳
SVG Bleiburg
inprogress
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Tadamon Sour
۰
۰
Al Akhaa Al Ahli
inprogress
۱۶:۰۰
Salam Zgharta
۰
۱
Al Ahed
inprogress
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Torslanda IK
۰
۱
Eskilsminne IF
inprogress
۱۵:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۵:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Nasaf Qarshi
inprogress
۱۶:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۰
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۱۵:۴۵
AC Bellinzona
-
-
FC Schaffhausen
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Italy
Serie C, Group A
AC Renate
۰
۰
Pordenone
inprogress
۱۶:۰۰
Pro Patria
۰
۱
Pro Vercelli
inprogress
۱۶:۰۰
Novara
۲
۰
Vicenza
inprogress
۱۶:۰۰
Triestina Calcio
۱
۰
Virtus Vecomp Verona
inprogress
۱۶:۰۰
Italy
Serie C, Group B
Unione Sportiva Fermana
۰
۰
Olbia Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
Cesena FC
۲
۰
Recanatese
inprogress
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۳
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۱۶:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۲
Lucchese Libertas
inprogress
۱۶:۰۰
AC Ancona
۰
۱
Aquila 1902 Montevarchi
inprogress
۱۶:۰۰
ACD Virtus Entella
۰
۰
Imolese Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
Rimini Calcio
۰
۰
US Alessandria 1912
inprogress
۱۶:۰۰
Carrarese
۰
۱
Gubbio
inprogress
۱۶:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
St. Gallen II
۲
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۶:۰۰
FC Biel-Bienne
۰
۰
Breitenrain
inprogress
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
SV Ried
۲
۱
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۱
۲
Austria Klagenfurt
inprogress
۱۶:۰۰
Iran
2nd Division
Shohada Razakan
۰
۰
Shohada Babolsar
inprogress
۱۶:۰۰
Italy
Serie D, Girone E
Ghivizzano Borgoamozzano
۰
۰
Livorno
inprogress
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Montespaccato
inprogress
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۱
۱
Poggibonsi
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Casertana
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۶:۰۰
Vis Artena
۱
۰
SS Cassino
inprogress
۱۶:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Tivoli Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Portici 1906
۱
۰
ASD Ilvamaddalena 1903
inprogress
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۰
۰
FC Aprilia
inprogress
۱۶:۳۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Wolverhampton (W)
۰
۱
Burnley (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Fylde (W)
۱
۱
Stoke City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۰
۱
Boldmere St. Michaels (W)
inprogress
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۰
۰
Brighouse Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MFK Snina
۱
۱
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۶:۳۰
FK Slovan Galanta
۳
۰
FK Podkonice
inprogress
۱۶:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۰
FC Rimavska Sobota
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Sona Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Lumezzane
۲
۰
ASD Alcione
inprogress
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۰
۰
Ssd Real Calepina FC
inprogress
۱۶:۳۰
GS Arconatese 1926
۰
۰
Breno
inprogress
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۱
۰
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Franciacorta
-
-
Virtus Bergamo
inprogress
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۶:۳۰
Brusaporto
۱
۰
Calvina
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۵
۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
inprogress
۱۵:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۰
۱
FC Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۱
۰
Sportivo Luqueno
inprogress
۱۶:۳۰
Atletico Colegiales
۰
۰
Sportivo Trinidense
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Porto D'Ascoli
۰
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Calcio Chieti
۱
۱
Cynthialbalonga
inprogress
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
ASD Montegiorgio
inprogress
۱۶:۳۰
Trastevere Calcio ASD
۰
۲
Matese
inprogress
۱۶:۳۰
Tolentino
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Legnago Salus
۰
۰
US Adriese
inprogress
۱۶:۳۰
US Levico Terme
۲
۱
Montebelluna
inprogress
۱۶:۳۰
Este
۰
۰
Torviscosa
inprogress
۱۶:۳۰
Mestre
۰
۰
Virtus Bolzano
inprogress
۱۶:۳۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۰
۱
Portogruaro
inprogress
۱۶:۳۰
AC Dolomiti Bellunesi
۰
۰
ASD Cartigliano
inprogress
۱۶:۳۰
Luparense
۰
۰
Clodiense
inprogress
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۰
۲
Paro FC
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Træff
۳
۰
Eidsvold TF
inprogress
۱۵:۳۰
Brattvag
-
-
Asker Fotball
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Lithuania
A Lyga Women
FK Banga Gargzdai (W)
۱
۱
FK Saned (W)
inprogress
۱۵:۳۰
FK Vilnius (W)
۰
۱
FC Hegelmann (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Elazigspor
۲
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۰۰
Karakopru Belediyespor
۳
۰
Eskisehirspor K
Finished
۱۵:۰۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۰
Yomraspor
inprogress
۱۵:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۰
Karsiyaka SK
inprogress
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۲
Agri 1970 Spor
inprogress
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۱
Amasyaspor 1968 FK
inprogress
۱۶:۰۰
Kutahyaspor
۰
۰
Yeni Orduspor
inprogress
۱۶:۰۰
Sile Yildizspor
۰
۰
1954 Kelkit Belediyespor
inprogress
۱۶:۰۰
San Marino
Campionato
SP Tre Penne
۰
۰
SP Tre Fiori
inprogress
۱۶:۳۰
SP Cailungo
۰
۱
SS San Giovanni
inprogress
۱۶:۳۰
SC Faetano
۰
۱
Folgore / Falciano
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
IF Karlstad
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۴:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
-
-
Pitea IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Grand Bodo (W)
۲
۱
Amazon Grimstad FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
France
Division 2 Women
Strasbourg (W)
۳
۱
Le Mans (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۲
۱
Grenoble Foot 38 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
Premier League
Villa SC
۲
۰
Gadaffi
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kolmonen
SIF
۲
۴
FC Kiisto
Finished
۱۴:۳۰
JaPS II
۰
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
inprogress
۱۵:۳۰
PuiU Helsinki
۰
۳
Ponnistajat
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga Women
SV Meppen (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۴:۳۱
Eintracht Frankfurt (W)
۳
۱
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۱
MSV Duisburg (W)
-
-
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۱
SC Freiburg (W)
-
-
SG Essen (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۱
Turkey
3. Lig Grp. 3
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۵:۰۰
Fatsa Belediyespor
۲
۴
Cankaya FK
Finished
۱۵:۰۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
inprogress
۱۵:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۰
۰
Sapanca Genclikspor
inprogress
۱۶:۰۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۰
Erbaaspor
inprogress
۱۶:۰۰
Akhisar Belediye GS
۱
۱
Osmaniyespor FK
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۵:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
-
-
FC Hansa Rostock II
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۱
Charlottenburger FC Hertha 06
inprogress
۱۵:۳۰
MSV Pampow
۰
۱
RSV Eintracht 1949
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۲
SGV Freiberg
inprogress
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Zorkiy Krasnogorsk
Finished
۱۵:۰۰
Electron Velikiy Novgorod
۱
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۵:۳۰
Baltika-2
۰
۱
FK Leningradets
inprogress
۱۵:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۰
۰
Zenit St Petersburg II
inprogress
۱۶:۳۰
Murom
-
-
Spartak Kostroma
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Shamakhi FK
۰
۱
Sabah
Finished
۱۵:۰۰
FK Sumgayit
-
-
Kapaz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Ofspor
۰
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۵:۰۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۰
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
inprogress
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۰
Antalya Kestelspor
inprogress
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۳
۰
Ergene Velimese Spor
inprogress
۱۶:۰۰
Austria
Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen
۱
۱
ASV Siegendorf
inprogress
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۲
۲
Grebbestads IF
inprogress
۱۵:۳۰
Saffle FF
-
-
Yxhults IK
inprogress
۱۵:۳۰
Angered BK
۰
۰
Vanersborgs FK
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۲
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۱
۲
Karlbergs BK
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۱
۰
Heider SV
inprogress
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۰
۰
SV Gw Siebenbaumen
inprogress
۱۶:۰۰
Eckernforder SV
۰
۲
TSB Flensburg
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
Ragsveds
inprogress
۱۵:۳۰
FC Jarfalla
۰
۰
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Derthona FBC
۰
۰
Gozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Chisola
۲
۱
US Fezzanese
inprogress
۱۶:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
Asti
۱
۱
Sestri Levante
inprogress
۱۶:۳۰
Pinerolo
۰
۰
AC Bra
inprogress
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۰
Casale
inprogress
۱۶:۳۰
Fossano Calcio
۰
۱
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Borgosesia
۲
۰
Sanremese
inprogress
۱۶:۳۰
England
Isthmian League Premier
Kingstonian FC
-
-
Potters Bar Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۴
۰
Tromso (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
SK Brann (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۰
Arna-Bjørnar (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۱
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Roa (W)
۰
۰
Kolbotn (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
-
-
Rosenborg BK (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
South Africa
MTN Cup 8
Kaizer Chiefs
۰
۰
Amazulu FC
inprogress
۱۷:۰۰
Tanzania
Premier League
Mtibwa Sugar
۲
۰
Mbeya City
inprogress
۱۶:۳۰
Ireland
National League Women
Sligo Rovers (W)
۰
۱
Treaty United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Oman
Professional League
Oman Club
۰
۰
Sur SC
inprogress
۱۶:۴۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Al Wasl Dubai U21
۰
۰
Al Nasr U21
inprogress
۱۶:۴۵
Germany
Oberliga Mittelrhein
TuS BW Konigsdorf
۰
۱
Siegburger SV 04
inprogress
۱۷:۰۰
Croatia
1. NL
NK Solin
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۷:۰۰
Indonesia
Liga 1
PSIS Semarang
۰
۰
Bhayangkara Surabaya United
inprogress
۱۷:۰۰
Montenegro
2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۰
۰
Mladost DG
inprogress
۱۷:۰۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
AB Argir
-
-
Skala IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
EB Streymur
-
-
07 Vestur Sorvagur
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
B36 Torshavn
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NSI Runavík
-
-
KI Klaksvík
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Al Hashemeya
۰
۱
Al-Baqa'a
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
EIF Ekenas
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
-
-
Pepo Lappeenranta
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Zlin
-
-
FC Slovacko
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Teplice
-
-
Pardubice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Atletico Camioneros
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B
SK Beveren
-
-
Lierse SK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Zambia
Super League
Buildcon FC
۰
۴
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۰
۰
Power Dynamos
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Orkla
-
-
Innstrandens IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Alaves
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Italy
Serie B
Benevento
-
-
Ascoli
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Portugal
Primeira Liga
Rio Ave
-
-
Santa Clara
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۰
Patro Eisden
inprogress
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Police FC
۰
۱
Gasogi Utd
inprogress
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۱
۲
AS Kigali
inprogress
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۱
۱
AP Rwandaise FC
inprogress
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Espoir FC
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
BS Dynamic
۰
۰
Bujumbura City
inprogress
۱۶:۳۰
Slovenia
Prva liga
ND Gorica
۰
۱
NK Maribor
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Varbergs BoIS FC
۰
۰
BK Hacken
inprogress
۱۶:۳۰
GIF Sundsvall
۰
۲
IFK Norrkoping
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
۰
۰
SF Siegen 1899
inprogress
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۱
۰
Delbrucker Sc
inprogress
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۰
۰
ASC Dortmund
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
-
-
SV Schermbeck
inprogress
۱۶:۳۰
FC Gutersloh 2000
۰
۰
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
-
-
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۷:۰۰
Cyprus
2. Division
Achyronas Onisillos
۱
۰
PO Xylotympou 2006
inprogress
۱۶:۳۰
Olympiada Lympion
۰
۰
Alki Oroklinis
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۰
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۱
SC St Tonis 11/20
inprogress
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۱
MSV Düsseldorf
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
۰
۰
KFC Uerdingen 05
inprogress
۱۶:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kray
۳
۳
Sonsbeck
inprogress
۱۶:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۰
TVD Velbert
inprogress
۱۷:۰۰
VfB 03 Hilden
۰
۰
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۰۰
Croatia
HNL
HNK Rijeka
۰
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
AS Acireale
۰
۲
FC Lamezia Terme
inprogress
۱۶:۳۰
Real Agro Aversa
۰
۱
ASD Cittanovese
inprogress
۱۶:۳۰
Santa Maria Cilento
۰
۰
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Lavello
۰
۰
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Casarano
۱
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۶:۳۰
SS Cavese
۱
۰
FC Matera
inprogress
۱۶:۳۰
FC Francavilla
۱
۰
Team Altamura
inprogress
۱۶:۳۰
Molfetta
۰
۰
Citta di Fasano
inprogress
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۰
۱
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
Mozambique
Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۰
Incomati
inprogress
۱۶:۳۰
Black Bulls Maputo
۰
۰
Ferroviario Beira
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Cup
Vironas Kavalas
۰
۲
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۰
۰
FC Kifisia
inprogress
۱۶:۳۰
Hungary
NB II
Gyirmot
۱
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۶:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
inprogress
۱۶:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۰
۱
Kozarmisleny SE
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۰
۱
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۶:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۰
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۷:۰۰
Ireland
U19 League
Cork City U19
۰
۱
Saint Patrick's Athletic U19
inprogress
۱۶:۳۰
Derry City U19
۰
۰
Longford Town U19
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۰
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
2. Division
Thisted FC
۱
۰
Hellerup IK
inprogress
۱۶:۳۰
England
Premier League 2 Division 1
Wolverhampton U21
۱
۲
Manchester City U21
inprogress
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
SK Pepingen-Halle
۰
۰
Heur Tongeren
inprogress
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
Spartak Subotica
۱
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac
inprogress
۱۶:۳۰
Serbia
Prva Liga
Loznica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۶:۳۰
FK Indjija
۲
۰
Jedinstvo Ub
inprogress
۱۶:۳۰
England
National League - Southern Premier Division Women
London Bees (W)
۰
۰
Cheltenham Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ipswich Town (W)
۲
۰
Crawley Wasps (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۲
۰
CD Azuaga
Finished
۱۳:۳۰
Calamonte
۲
۰
SP Villafranca
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۲
۲
Buchholz
Finished
۱۴:۳۰
Romania
U19 League
ACS ACB Ineu U19
۴
۱
LPS Cluj-Napoca U19
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
Banik Ostrava B
۳
۱
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Znojmo
۱
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Bohemians 1905 B
۴
۱
FK Banik Sokolov
Finished
۱۱:۴۵
Thailand
Thai League 3
MH Khon Surat City
۲
۲
Mueang Kon D United
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۰
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۲:۰۰
Samut Sakhon City FC
۱
۳
Prime Bangkok
Finished
۱۴:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۰
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig (W)
۱۰
۲
FC Koln II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۱
۱
1. FC Nurnberg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۲
۳
SG 99 Andernach (W)
inprogress
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۲:۳۰
Bastia SC U19
۱
۵
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۰
۳
SC Air Bel U19
inprogress
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
RW Rankweil
۵
۲
IPA SC Gofis
Finished
۱۲:۳۰
FC Rotenberg
۱
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۲:۳۰
Austria
Bundesliga Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۲:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Angers U19
۲
۱
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Stade Lavallois Mayenne FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Chamois Niortais FC U19
۰
۰
Stade Rennais U19
inprogress
۱۶:۳۰
Andorra
1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۱
۱
UE Sant Julià
Finished
۱۲:۳۰
UE Engordany
۱
۰
Penya Encarnada
Finished
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Czech Republic
2. Liga
Slavia Prague B
۳
۱
Vyskov
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
-
-
FC Graffin Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hungary
NB III
Puskas Academy II
۴
۱
Mori SE
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC II
۱
۱
Veszprem FC
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Tiszafuredi
۰
۰
Kisvarda II
inprogress
۱۶:۳۰
Senyo Carnifex FC
۰
۰
Tiszaujvaros
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
۲
۳
Sanluqueno
Finished
۱۲:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۰
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
CD Utera
۳
۱
Granada B
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۰
۲
Antequera
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
۱
۰
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
Greece
U19 Super League
PAOK Salonika U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۲
۲
Aris Thessaloniki U19
inprogress
۱۶:۰۰
Russia
FNL 2, Group 4
Torpedo Miass
۰
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۲:۳۰
Amkar
۱
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۳:۳۰
Novosibirsk FK
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۳:۳۰
Irtysh Omsk
۲
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
Malta
Challenge League
Mqabba FC
۱
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
Melita FC
۱
۰
St Andrews FC
inprogress
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۰
۰
Fgura United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۷
۰
Worgl SV
Finished
۱۲:۳۰
Telfs
-
-
SC Kundl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Myanmar
National League
Yangon United
۱۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۲:۳۰
Finland
U20 League
TamFu U20
۲
۵
TPV U20
Finished
۱۲:۳۰
TPS U20
۲
۲
GrIFK U20
inprogress
۱۴:۵۰
Belarus
Reserve League
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۲:۳۰
BATE Borisov Reserves
۲
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Slovan Liberec B
۵
۰
Hlinsko
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۲
۲
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۱
۰
FSC Stara Rise
inprogress
۱۶:۳۰
Philippines
PFL
Mendiola FC
۰
۴
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۳:۰۰
Villarreal CF C
۴
۰
Castellon B
Finished
۱۳:۳۰
CF Gandia
۰
۱
Levante B
Finished
۱۳:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Moca FC
۱
۱
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Segunda Division
San Marcos
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۰
۱
Halcones Negros FC
Finished
۰۰:۳۰
Panama
Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۱
۴
Panama City FC
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۳
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
Tauro FC Reserves
۳
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۲
۲
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 1
Progreso FC
۲
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Primera B
Real Cartagena
۰
۰
Boca Juniors de Cali
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۴۰
Mexico
Liga TDP, Group 10
Titanes de Queretaro
۱
۱
Celaya
Finished
۰۰:۳۰
United States
NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۳
Portland Thorns (W)
Finished
۰۱:۳۰
Washington Spirit (W)
۱
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Reign FC (W)
۳
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۱
۰
La Serena
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۳
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۳
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۴:۰۰
United States
USL League One
North Carolina
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۲
۲
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۶:۰۰
United States
NISA
Maryland Bobcats
۱
۰
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
CA Sarmiento de Resistencia
۱
۱
Central Norte
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۲
۲
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
Puntarenas FC
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
LD Alajuelense
۴
۳
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
Guatemala
Primera Division
Zacapa Tellioz
۰
۰
Juventud Pinulteca FC
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۲
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۷:۰۰
Russia
FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۱
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۷:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۲
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۳:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
FC Salyut Belgorod
۳
۱
FK Kaluga
inprogress
۱۵:۳۰
Saturn Ramenskoye
۰
۱
SKA Khabarovsk II
inprogress
۱۵:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۰
Rodina-2
inprogress
۱۶:۳۰
FC Ryazan
۱
۰
FK Dinamo Bryansk
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Teplice B
۱
۲
Jablonec B
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۳
FC Kolin
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۲
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۱:۴۵
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۸
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
CF Trival Valderas Alcorcon
۳
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Getafe B
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
Real Aranjuez
۰
۲
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Rayo Vallecano B
۱
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۳۰
Las Rozas CF
۰
۳
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada Promesas
-
-
CD Canillas
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CD Galapagar
-
-
Paracuellos Antamira
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
Cracovia Krakow II
۲
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۴:۳۰
Ks Wiazownica
۰
۰
Korona Kielce II
inprogress
۱۶:۳۰
Sokol Sieniawa
۰
۰
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۶:۳۰
Wisla Sandomierz
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۷:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Miedz Legnica
۰
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Hawassa Kenema SC
۱
۰
Legetafo Legedadi
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۰
Skjervoy
Finished
۱۳:۳۰
Mjølner
۲
۰
Lillestrom 2
inprogress
۱۶:۰۰
Harstad IL
۱
۰
Skjetten
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۱
Kolding IF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Koge (W)
-
-
Sundby (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۰
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۳:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
PFK Oleksandria
inprogress
۱۵:۳۰
Zorya Luhansk
-
-
Kryvbas Krivyi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۳:۴۵
Ajax Amsterdam (W)
۷
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
Italy
Serie A Women
Juventus FC (W)
۳
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Roma (W)
۳
۰
Parma (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Turkey
1. Lig
Bandirmaspor
۰
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Futbol Kulubu
۳
۲
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۰
Tuzlaspor
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Polvorin FC
۲
۳
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۳:۳۰
CD Arenteiro
۱
۱
Real Aviles CF
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
2nd Division Women
FC Thy - ThistedQ II (W)
۰
۲
ASA Aarhus (W)
Finished
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 2
Trat FC
۱
۰
MOF Customs United
Interrupted
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۲
۲
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
Ranong United
۰
۰
Chiangmai United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Poland
1. Division
KS Ruch Chorzow
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۱۰
MKS Puszcza Niepolomice
۱
۰
Arka Gdynia
inprogress
۱۶:۳۰
France
Division 1 Women
Le Havre (W)
۲
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۰
۱
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
-
-
Marino
inprogress
۱۵:۰۰
Slovenia
2.SNL
ND Beltinci
۲
۲
Aluminij
Finished
۱۴:۳۰
Jadran Dekani
۰
۰
NK Rogaska
inprogress
۱۷:۰۰
NK Emmi Bistrica
۰
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۷:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
ND Triglav Kranj
inprogress
۱۷:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۰
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۴:۳۰
KF Ballkani
۲
۰
KF Gjilani
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
Salamanca (W)
۰
۴
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۲
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante Las Planas (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC (W)
-
-
Real Sociedad (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Belarus
1. Division
Naftan Novopolotsk
۲
۳
Dnepr Rogachev
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Petrikov
۳
۰
FC Molodechno
inprogress
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
-
-
FC Baranovichi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۱
۱
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۰
۱
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۰
Luarca CF
Finished
۱۳:۳۰
Condal CF
۱
۲
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۱
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
۳
۰
Socuellamos
Finished
۱۳:۰۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۴
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Paso
۳
۰
CD Diocesano
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۱
۱
Vimenor CF
Finished
۱۳:۱۵
CD Siete Villas
۲
۵
CD Cayon
Finished
۱۳:۱۵
Portugal
Taca de Portugal
Gondomar
۲
۳
FC Penafiel
Finished
۱۳:۳۰
ACDR Lamelas
۰
۱
AD Camacha
Finished
۱۳:۳۰
SC Sao Joao Ver
۳
۰
Esperanca de Lagos
Finished
۱۳:۳۰
Santarem
۰
۰
CD Mafra
inprogress
۱۶:۳۰
Sertanense FC
-
-
AD Castro Daire
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Merelinense FC
-
-
Rabo Peixe
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Valadares Gaia FC
-
-
CD Olivais e Moscavide
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olhanense
-
-
Gd Monte Do Trigo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AD Machico
-
-
FC Alverca
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
UD Serra
-
-
UD Oliveirense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vitoria Setubal
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ARS Martinho
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Coruchense
-
-
CD Trofense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
GD Braganca
-
-
Olimpico Montijo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Fafe
-
-
Anadia FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Beira Mar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
GD Resende
-
-
Felgueiras 1932
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vilaverdense FC
-
-
Atletico CP
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sintrense
-
-
Real SC Queluz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
-
-
Cfc-Cf Canelas 2010
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۲
۰
CD Gerena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۰
۰
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
CD Mirandes B
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
SD Amorebieta
۱
۲
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
CD Alcoyano
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra
۱
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Eldense
۲
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۳:۳۰
CD La Nucia
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Ebro
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۱
۰
UE Olot
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۲
۱
Terrassa CF
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
SD Formentera
۰
۱
Lleida
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۱
۲
Torredonjimeno
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Viveiro CF
۰
۱
RC Villalbes
Finished
۱۳:۳۰
Silva SD
۰
۰
UD Ourense
Finished
۱۳:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۱
Oyonesa
Finished
۱۳:۳۰
Pena Balmaiso CF
۲
۰
Varea
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۲
۰
Algeciras CF U19
Finished
۱۳:۳۰
RC Recreativo Huelva U19
۱
۱
CD Vazquez Cultural U19
Finished
۱۳:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 5
CE Europa
۳
۰
FE Grama
Finished
۱۳:۳۰
CP San Cristobal
۲
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۳:۳۰
CF Montanesa
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۴
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Ceuta
۱
۳
Algeciras CF
Finished
۱۳:۳۰
Alcorcon
۴
۱
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Real Balompedica Linense
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۱
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
-
-
Mutilvera
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Belarus
Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۳:۳۰
FC Minsk
۰
۰
Energetik-BGU
inprogress
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
FC Isloch Minsk Raion
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Poland
Central Youth League
Escola Varsovia U19
۱
۲
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۳:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Academia Anzoategui
۰
۰
Deportivo Petare
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید